Úvod

V roku 1991 vznikla v Nitre spoločnosť HAGARD:HAL, ktorá sa ako jedna z prvých firiem na Slovensku špecializovala na elektroinštalačný materiál a svietidlá. Okrem bežných spotrebiteľov sa podnik sústredil tiež na projektantov, montážnikov, technikov a ďalšie odborné profesie. HAGARD:HAL sa neustále snažil skvalitňovať služby a rozširovať svoju ponuku, aby klienti našli všetko potrebné pre svoju prácu na jednom mieste.

Aj preto dnes objavíte v ponuke spoločnosti viac ako 600 000 produktov, z ktorých si môžete vybrať v 17 mestách na celom Slovensku. Od Bratislavy cez Banskú Bystricu až po Košice. Výsledkom snaženia a prozákazníckeho prístupu bol v roku 2016 vstup do prestížnej nadnárodnej skupiny Würth Group. V ponuke nájdete všetko od káblov cez rozvádzače až po inštalačné prístroje a osvetlenie. Spoločnosť HAGARD:HAL sa však snaží, aby zákazník našiel všetko pod jednou strechou. Ak pôjdete kupovať elektroinštalačný materiál, na rovnakej adrese si môžete zadovážiť aj ochranné pomôcky, žiarovky či náradie.

Domáci kutil, živnostník i stavebná firma – každý z nich má iné potreby, iné požiadavky na tovar, inú spotrebu materiálu. Jedno však majú spoločné: nech potrebujú akýkoľvek elektroinštalačný materiál, v prevádzkach spoločnosti HAGARD:HAL ho nájdu. Či už sa chystáte montovať bleskozvod, zapojiť videovrátnika, alebo zaviesť elektrickú sieť v novostavbe, tu ste na správnej adrese.

Chcete si pozrieť, čo všetko nájdete medzi 600 000 produktmi? Navštívte náš e-shop na stránke www.hagard.sk.