LED núdzové svietidlo SafeLite značky EATON

Publikované:

,

Spoločnosť EATON uviedla na trh nový rad samostatných LED núdzových svietidiel poskytujúcich verejným, komerčným a kancelárskym budovám jednoduché a bezpečné núdzové osvetlenia. LED núdzové svietidlo SafeLite, spĺňa požiadavky platných smerníc a noriem. Kombinácia všestranného použitia, jednoduchej inštalácie, nízkych prevádzkových nákladov a cenovej dostupnosti odstraňujú potrebu pravidelných výmen svetelných zdrojov a znižujú spotrebu energie.

LED núdzové svietidlo SafeLite EATON

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY LED NÚDZOVÝCH SVIETIDIEL SAFELITE

  • Certifikát ENEC
  • Vhodné pre všetky aplikácie (osvetlenie únikových ciest, protipanické osvetlenie,  označenie východu)
  • Stupeň krytia IP42 alebo IP65
  • Pohotovostná doba 1H alebo 3H
  • Svetelný tok 100lm
  • Trvalý alebo pohotovostný režim
TYPOVÉ ZNAČENIEOBJEDNÁVKOVÉ ČÍSLOPOPIS
SL2MNM42D3C3A1486085SL20, MNM,
IP42, 100lm, 3H
SL2MNM65D3C3A1486087SL20, MNM,
IP65, 100lm, 3H

Svietidlá môžu pracovať buď v trvalom alebo pohotovostnom režime, v závislosti na potrebách užívateľa. Svietidlá rady SafeLite, ktoré sa dajú využiť ako proti panické osvetlenie alebo pre osvetlenie únikových ciest, sa inštalujú rýchlo, a to aj pri dodatočnej montáži. Okrem toho svetlá umožňujú jednoduchú výmenu batérie.


LED núdzové svietidlo SafeLite EATONSafeLite od EATON je inovatívne núdzové svietidlo LED, ktoré poskytuje spoľahlivé osvetlenie v prípade výpadku elektrickej energie alebo inej núdzovej situácie. S moderným dizajnom a energeticky efektívnymi LED diódami prináša nielen bezpečie, ale aj estetický prístup k osvetleniu v priemyselných, komerčných a rezidenčných prostrediach. SafeLite sa vyznačuje dlhou životnosťou a nízkou spotrebou energie, čo z neho robí ekologickú voľbu. Jeho odolná konštrukcia a jednoduchá inštalácia zaisťujú, že je pripravený poskytnúť spoľahlivé svetlo v kritických situáciách, chrániac tak ľudské životy a majetok. SafeLite od EATON – spoľahlivé svetlo, kedy je to najviac potrebné.