Montážne systémy pre fotovoltiku

K2 Systems ako špecialista na montážne systémy pre fotovoltiku sa zameriava na vývoj a optimalizáciu inovatívnych riešení, pričom vždy stojí nohami pevne na zemi. Prostredníctvom neustálej výmeny názorov so zákazníkmi ponúka praktické, dlhotrvajúce a bezpečné riešenia. K2 Systems predstavuje bezpečné spojenia, najvyššiu kvalitu a precízne vyrobené a presne pasujúce komponenty.

Kvalita montážnych systémov, ktorá je viac ako len bezpečná …

Produkty K2 Systems spĺňajú vysoké technické špecifikácie pre stavebný sektor. Sú držiteľmi viacerých certifikácií v Nemecku a Európe a poskytujú svojim zákazníkom istotu, že používajú správny montážny systém. TÜV Rheinland, EUROCODES a ALPES CONTROLES – tieto tri nezávislé inštitúty testovali, potvrdili a certifikovali produkty K2 Systems. Okrem toho naše interné zabezpečenie kvality zabezpečuje, že všetky produkty našej spoločnosti sú neustále testované. Montážne systémy pre fotovoltiku od K2 Systems ponúkajú 12-ročnú záruku na všetky produkty vo svojom integrovanom sortimente. Použitie vysoko kvalitných materiálov a trojstupňová kontrola kvality zabezpečujú tieto štandardy.

V K2 Systems vedia, že inštalatéri fotovoltických systémov sú plne odhodlaní posúvať energetický prechod dopredu. Sú však konfrontovaní aj s množstvom zložitých problémov. K2 Systems zaisťuje, že sa môžu sústrediť na svoje hlavné úlohy. Ako špecialisti na strechy ponúkajú vysoko funkčné produkty pre strechy všetkých druhov a s plnou podporou pre montážnych partnerov.

Montážne systémy pre rovné a šikmé strechy

Všetky produkty sa ľahko inštalujú, sú robustné a bezpečné. Montážne systémy pre fotovoltiku sú navrhnuté vlastným vývojovým oddelením a prispôsobené neustále sa meniacim podmienkam trhu a špecifikáciám krajín. Projekty, ktoré nie je možné obslúžiť štandardným sortimentom, vám budú naplánované individuálne.

Bližšie informácie priamo na webe "K2 Systems"
Systémy plochých striech
Bližšie informácie priamo na webe "K2 Systems"
Systémy šikmých striech
Bližšie informácie priamo na webe "K2 Systems"
Ostatné oblasti použitia

Podrobnosti o komponentoch k montážnemu systému, ostatné komponenty a technické detaily ako aj alternatívne komponenty, prehľad dostupných dĺžok a variantov, technické výkresy a v prípade potreby aj certifikáty nájdete v katalógu K2 Systems.